Наградени участници в конкурс "МАЛКИЯТ ХУДОЖНИК"

Начало / Наградени участници в конкурс "МАЛКИЯТ ХУДОЖНИК"

Детски конкурс "Малкият художник"

Печеливши:

       
 

10 училищни раници

 
 имепрезимефамилиягодиниобект  
1АлександраАлександроваЛеонтиева9Красна поляна 
2Александър Иванов13Овча купел 2 
3БогданаПавловаКирилова11Перник 2 
4ВанесаГеоргиеваДжорджева8Дупница 2 
5ЕленаГеоргиеваМулешкова6Овча купел 1 
6ЙоанаЕлиеваАнгелова12Елин Пелин 1 
7ЙоаннаИвайловаОртакчийска12Дупница 2 
8Кристияна Тодорова7Дупница 2 
9РадостинаХристоваПопова11Банкя 
10ЦветомирКрумовКрумов14Красна поляна 
       
 

20 комплекта за рисуване

 
 имепрезимефамилиягодини обект 
1АделинаВалентиноваДелчев7  
2ВероникаЙордановаКостова12Банкя 
3ДалияЯвороваШопова8Слатина 
4ДаринаКрасимироваМаркова7Банкя 
5ДарияСилвиеваНайчева   
6ДейвидИвайловМитев12Гоце Делчев 
7ДениславБорисовСтранджев Перник 2 
8ЗорницаЗдравковаЙотова7Елин Пелин 2 
9ИветРосеноваАнева16Перник 2 
10ЙоанаЛъчезароваГеоргиева10Дружба 
11КалинаБориславоваБорисова Овча купел 2 
12Карина Стойчева12Елин Пелин 1 
13КристиАнтониоВелкова12Костинброд 1 
14МариелаКириловаАсенова9Овча купел 1 
15МиленаАтанасоваЙорданова10Перник 2 
16ПламенИвайловНиколов9Гоце Делчев 
17РадославКириловМанов9Дупница 2 
18СимонаАнгеловаСтойнева10Дупница 1 
19Филипа Тодорова10Дупница 2 
20Яница-ПетраКрушовска8Дупница 1 
       
 

30 несесера за училище

 
 имепрезимефамилиягодини обект 
1АдрианаИлияноваБотушарова12Стрелбище 
2АнтониоХристовХристов15Красна поляна 
3ВалерияВалериеваДакова10Дупница 2 
4ВанессаВалентиноваЧикова7Света Троица 
5Венета Василева12Гоце Делчев 
6ВикторКириловПавлов Костинброд 1 
7ВладиславВикторовИванов Дупница 2 
8ГеоргиСветославовСимеонов10Дупница 2 
9ГерганаЛазароваГеоргиева8Перник 1 
10ДаринВеселиновКрумов9Овча купел 1 
11ДесиславаКалиноваСтефанова8Дружба 
12Екатерина Братанова Костинброд 2 
13ЕленаСветославоваРиболова9Банкя 
14ЕмилияАтанасоваАнгарева11Надежда 
15ЕмилияКириловаСтефанова9Овча купел 1 
16Естир Иванова7Овча купел 2 
17Иван Стоев7Овча купел 1 
18КамелияНиколаеваЗдравкова12Дружба 
19КаролаТрайчоваТрайчова6Перник 1 
20Криси 0887 314***8Овча купел 1 
21МагдаленаСветославоваИлиева8Надежда 
22МарияНиколоваОбецанова11Стрелбище 
23МартинИвовМитов8Костинброд 2 
24МоникаЮрийСтефанова7Дупница 3 
25ПавлаБисероваИлиева10Елин Пелин 2 
26ПолинаАнгеловаСтойнева8Дупница 2 
27СтефаниГеоргиеваИванова13Овча купел 2 
28ТеодораБоряноваВасилева13Перник 2 
29Христина Стоянова7Елин Пелин 1 
30ЦветанСтояновСтоянов8Костинброд 2 
       
Очаквайте скоро в сайта на ЦБА да бъдат публикувани рисунките на печелившите участници!
cba extra brand cba brand carsko brand pesto brand uno brand